zasoby .

co zawiera nasza biblioteka

dołącz do nas już dziś

cyfrowy zbiór NASBI i OSBI .

Unikalna Biblioteka NASBI OSBI to Platforma, w której czytelnicy znajdą ofertę największych polskich wydawców komercyjnych. Nowości rynkowe to nieodzowny element naszej Platformy, ponad 50 Renomowanych Wydawców za pośrednictwem NASBI OSBI udostępnia czytelnikom Bibliotek Publicznych, Bibliotek Akademickich oraz Pracownikom Firm swoje dzieła.

Wśród współpracujących z nami wydawców znajdziesz między innymi:

Jeśli podążasz za ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności, podwyższasz swoje kompetencje oraz relaksujesz się przy renomowanej literaturze w NASBI OSBI znajdziesz kompendium wiedzy oraz rozrywki.

Tylko w NASBI czytelnicy mogą cieszyć się dostępem do multiformatu, który gwarantuje przyswajanie wiedzy w najpopularniejszych formatach ebook, audiobook oraz kursy wideo.

Wejdź na stronę czytelnika i zapoznaj się z możliwościami NASBI / OSBI.

nowości i bestselltery .

nieustannie powiększamy naszą ofertę by zapewnić dostęp do jak najlepszych pozycji.

Mapa Polski

czytelniku .

Dostęp do bogatych zasobów NASBI i OSBI możesz uzyskać na 3 sposoby.

  • Pierwszym z nich jest biblioteka dla pracowników. Wystarczy, że Twój pracodowaca wykupi dostęp, określi zakres dostępnych pozycji i przekaże Ci dane dostępowe. Jeśli nie współpracujecie jeszcze z nami już dziś skontaktujcie się z naszym działem sprzedaży.
  • Studenci mogą korzystać z biblioteki dzięki umowom z najlepszymi uczelniami w kraju, których grono cały czas powiększamy.
  • Pozostałych czytelników zapraszamy do zapoznania się z otwartą częścią zbiorów. Gdy zainteresuje Cię konkretna pozycja będziesz mógł wyszukać najbliższą tradycyjną bibliotekę, która przyzna Ci dostęp do zasobów cyfrowych.
wejdź do biblioteki

chcesz poznać więcej szczegółów ?