zasoby .

co zawiera nasza biblioteka

dołącz do nas już dziś

cyfrowy zbiór NASBI .

Unikalna biblioteka NASBI to platforma, na której czytelnicy znajdą ofertę największych polskich wydawców komercyjnych - w tym nowości rynkowe. Za pośrednictwem NASBI ponad 50 renomowanych wydawców udostępnia swoje dzieła czytelnikom bibliotek publicznych i akademickich oraz pracownikom firm.

Wśród współpracujących z nami wydawców znajdziesz między innymi:

Jeśli Twoim celem jest ciągłe doskonalenie umiejętności i szukasz literatury podnoszącej kompetencje albo po prostu relaksujesz się przy lekturze renomowanych wydawnictw, w NASBI znajdziesz to, czego szukasz - to Twoje centrum wiedzy i czytelniczej rozrywki.

Tylko w NASBI czytelnicy cieszą się dostępem do źródeł w najpopularniejszych formatach: e-booków, audiobooków i kursów video - multiformatowość gwarantuje wybór najlepszej dla Ciebie formy przyswajania wiedzy.

Wejdź na stronę czytelnika i zapoznaj się z możliwościami NASBI.

nowości i bestsellery .

Nieustannie powiększamy naszą ofertę, by zapewnić dostęp do jak najbogatszego źródła wiedzy i najbardziej wartościowych pozycji.

Mapa Polski

czytelniku .

Dostęp do bogatych zasobów NASBI można uzyskać na 3 sposoby:

  • Biblioteka dla pracowników - wystarczy, że pracodawca wykupi dostęp, określi zakres dostępnych pozycji i przekaże pracownikom dane dostępowe. Jeśli Twoja firma jeszcze z nami nie współpracuje - zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem sprzedaży.
  • Studenci mogą korzystać z biblioteki dzięki umowom z najlepszymi uczelniami w kraju, których grono cały czas powiększamy.
  • Pozostałych czytelników zapraszamy do zapoznania się z otwartą częścią zbiorów. Jeśli interesuje Cię konkretna pozycja, wyszukaj najbliższą tradycyjną bibliotekę, w której uzyskasz dostęp do zasobów cyfrowych.
wejdź do biblioteki

chcesz poznać więcej szczegółów ?