Szczegóły wideokursu

Wystąpienia publiczne w biznesie. Kurs video

Wystąpienia publiczne w biznesie. Kurs video

Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski

Obierz kurs na... wystąpienia publiczne!

Malowanie słowem Twoją szansą na biznes!

Dzięki szkoleniu Wystąpienia publiczne w biznesie. Kurs video nauczysz się jak:

  • zmieniać nudne prezentacje w perły retoryki (z elementami dialogu),
  • nawiązywać bliską więź z audytorium (i zbierać liczne komplementy),
  • odpowiadać na trudne pytania uczestników (i nie dać się ukłuć ostrzem krytyki).
Zdradzimy Ci sekrety wzbogacania prezentacji, seminariów i innych mniej lub bardziej oficjalnych spotkań biznesowych. Pracowaliśmy z wieloma politykami i osobami zarządzającymi i wiemy, że trening czyni mistrza. A to znaczy, że jeśli tylko zechcesz, zostaniesz lewitującym metr nad ziemią płomiennym mówcą. W mgnieniu oka będziesz stawać się dowcipny, śmiertelnie poważny, niekwestionowanie kompetentny albo nieodparcie przekonujący. Będziesz jak na zawołanie włączać elementy ruchu scenicznego, wzmacniać przekaz kierowany do słuchaczy, dawać niezapomniane show i kończyć wystąpienie w burzy oklasków.
Być może jeszcze nie widzisz się w roli zaklinacza tłumów, ale uwierz nam, że to przychodzi z czasem. Trenuj, a staniesz się opanowanym oratorem — takim, który już w chwili wejścia na scenę wie, że poradzi sobie z każdym zadanym tematem i pytaniem. Ale nie wierz nam na słowo — przekonaj się o tym na własnej mównicy.

Poznaj naszych ekspertów:

Agata Rzędowska łączy w swojej pracy szerokie zainteresowania kulturoznawcze, teatralne oraz trenerskie; uczestnikom szkoleń przekazuje umiejętności poparte bogatym doświadczeniem. Agata jest ciepłym i bardzo otwartym trenerem, który mocno angażuje się w rozwój uczestników swoich szkoleń — mówią o niej współpracownicy. Jej atuty to indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów oraz umiejętności z zakresu coachingu. Jest sprawnym organizatorem i entuzjastą teorii „organizacji uczącej”, którą wprowadza w życie w swojej firmie Via Agendi oraz zaszczepia uczestnikom m.in. Rocznego Studium Trenerów NLP i Przywództwa PRAECEPTOR oraz osobom biorącym udział w szkoleniach DICERE. Szkoliła wyższą kadrę menedżerską, polityków, liderów NGO, lekarzy, konsultantów, handlowców, pracowników działów obsługi klienta, a przede wszystkim przyszłych trenerów.

Jerzy Rzędowski jest trenerem wywierania wpływu i wystąpień publicznych. Pierwsze liderskie doświadczenia zdobywał w harcerstwie, potem szkolił m.in. polityków przygotowujących się do wyborów. To wykładowca akademicki, a zarazem praktyk biznesu. W polskiej Wikipedii można o nim przeczytać: prowadzi badania nad wzajemnym wykorzystaniem doświadczeń biznesu i organizacji niekomercyjnych (religijnych, wychowawczych, paramilitarnych i in.). Stworzył Roczne Studium Trenerów NLP i Przywództwa PRAECEPTOR oraz kieruje nim. Jest autorem książki NLP dla Szefa, czyli jak osiągać cele przy pomocy innych ludzi. 

1. Część 1.

1.1. Wstęp11:11

1.2. Podstawowe nawyki mówcy17:56

1.3. Styl mówcy10:24

1.4. Styl dyrektora - Krzysztof Nowakowski1:19

1.5. Styl profesora - Paweł Karolewski2:26

1.6. Styl misjonarza - Ilona Ornat2:17

1.7. Styl luzaka - Jakub Moryc3:42

1.8. Co jest najważniejsze11:29

1.9. Główny przekaz - ćwiczenie6:19

2. Część 2.

2.1. Cztery pomysły na konspekt10:43

2.2. Aranżacja sali6:29

2.3. Jak zacząć11:32

2.4. Jak przemawiać interesująco8:04

2.5. Jak zakończyć5:16

2.6. Przemówienie kryzysowe - Jakub Moryc5:35

2.7. Prezentacja idei - Paweł Karolewski6:59

2.8. Prezentacja produktu - Olga Grabek8:18

  • Tytuł: Wystąpienia publiczne w biznesie. Kurs video
  • Autor: Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski
  • Ilość rozdziałów: 2
  • Ilość lekcji: 17
  • Czas trwania: 02:09:59
  • ISBN: 978-83-283-2169-4, 9788328321694
  • Identyfikator książki: vwypub

Politechnika Warszawska Biblioteka Główna

00-661 Warszawa pl. Politechniki 1